Sagatunvegen 47A, 2317 Hamar
ÅPNINGSTIDER
man-fre 08:00-15:30
KONTORTELEFON
62 50 97 55
Ansatte

Ansatte på Sagatun

Karhild nytt5

Kårhild Husom Løken
Daglig leder
Telefon 979 78 456
E-post: karhild@sagatun.no

Mariann nytt2

Mariann Haukland 
Leder for regional ressursbase
Telefon 458 35 922
E-post: mariann@sagatun.no

 

Kim

Kim Nybakken
Leder for aktivitet og arbeid. 
Telefon: 400 91 368
E-post: kim@sagatun.no

 

Liv2

Liv Christophersen
Kursleder i Verktøykassa
for brukermedvirkning. 
Telefon:
E-post: liv@sagatun.no  

Bjorg

Bjørg Kaspersen
Kursleder i Verktøykassa
for brukermedvirkning. 
Telefon 404 94 233
E-post: bjorg@sagatun.no

Heidi2

Heidi Luvåsen
Kursleder i Verktøykassa
for brukermedvirkning.
Telefon:
E-post: heidi@sagatun.no

 

Carl
Carl G. Sørum
Arbeidsleder og miljøarbeider.
Telefon 415 76 388
E-post: carl@sagatun.no
Geir
Geir Risbakken
Miljøarbeider. 
Telefon 404 94 774
E-post: geir@sagatun.no
 

IMG 1602

Kristin Høines
Miljøarbeider. 
Telefon 481 84 573 
E-post: kristin@sagatun.no
Henning
Henning Kofoed Jensen
Prosjektleder for Mentorprosjektet,
og medarbeider i Ressursbasen. 
Telefon 416 83 983 - E-post: henning@sagatun.no

 

  

TILBAKE DEL